Prečo si vybrať MediHead

Prinášame žiarivý úsmev a zdravie.

Stomatochirurgia MediHead vám ponúka termíny bez čakania a poskytnutie profesionálneho ošetrenia v priateľskej atmosfére. Nachádza sa na Kúpeľnej ulici v Prešove. 

MediHead - Individuálny prístup

Individuálny prístup

MediHead - Telefonické objednávky NONSTOP

Telefonické objednávky NONSTOP

MediHead - Vytiahnutie zubov múdrosti

Vytiahnutie zubov múdrosti

MediHead - Akútne ošetrenie

Akútne ošetrenie

Nechajte sa vyšetriť v našej ORL ambulancii

Na našej klinike pracujeme s najmodernejšou technikou, ktorá umožňuje veľmi šetrné a bezbolestné vyšetrenie, zobrazenie nálezu na monitore pre diagnostiku, ale i pre názorné vysvetlenie a zodpovedanie otázok pacienta

Čo hovoria naši pacienti

Ja ako strašný strachoput, som po dnešnej návšteve veľmi milo prekvapená. Na prvý krát som sa dovolala a hneď v ten deň mi bol daný aj termín. V dverách ma privítala veľmi milá sestrička. Doktor popozeral povypytoval sa a počúval ma. Pichol mi injekciu a precízne urobil to čo mal. Zakaždým sa ma pýtal či je všetko v poriadku, či niečo bolí a pod. Hovoril mi čo ide robiť, ako to budem cítiť. Fakt super prístup, ochota, ľudskosť, pochopenie, vysvetlenie. Veľmi krásne ďakujem.

— Lenka Molčanová

Profesionálny prístup, odbornosť, veľmi milý personál. Určite odporúčam. Mala som akútny problém, ktorý sme vyriešili ešte v ten istý deň ako som sa objednávala.

— Linda Hudáková

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Macourovi za pomoc pri vyriešení môjho zdravotného problému. Veľmi milý a ochotný lekár s perfektným prístupom k pacientovi. Zároveň sa chcem poďakovať aj zvýšenému personálu MediHead za príjemný a ľudský prístup ktorý sa dnes už velmi nevidí. Určite odporúčam všetkým.

— Lukáš Kmec

Som maximálne spokojná. Úžasný pán doktor a úžasné sestričky. Cítila som sa tam veľmi príjemne. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

— Marcela Tverdíková

Chcem sa poďakovať za veľmi kvalitne ošetrenie mojej mamky, ktorá za vami prišla na resekciu koreňového hrotu. Pravé sme sa vrátili od môjho zubára, ktorý prekontroloval, či je všetko v poriadku. Chcem Vám dať vedieť, že rana sa hojí výborne a zápal bol dokonale vyčistený. Ešte raz, ďakujem za vynikajúcu starostlivosť a profesionálne odvedený výkon.

— Karin Cech

Paráda, maximálna spokojnosť. Odporúčam :)

— Jakub Baláž

Veľká spokojnosť s vysokou úrovňou ošetrenia a komunikácie zo strany dr. Macoura.

— Martin Urban

Dnes som bola na dentálnu hygienu a bola som mimoriadne spokojná.. sestrička milá jemná, prostredie príjemné a ústretové pre pacienta aj manžel bol tiež veľmi spokojný s prístupom a ošetrením chrupu. Dali by sme aj viac hviezdičiek. Vyprosujem celému personálu požehnanie Nebeského Ocka nech sa vám darí v práci a záujem o pacienta nech vám vydrží ..ďakujeme.

— Mária Timková

Čo je nové

Chcete sa objednať? Napíšte nám. Čoskoro vám odpovieme.

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre MediHead, s.r.o.