O nás

Prečo si vybrať MediHead

Prinášame žiarivý úsmev a zdravie

Stomatochirurgia MediHead vám ponúka termíny bez čakania a poskytnutie profesionálneho ošetrenia v priateľskej atmosfére. Nachádza sa na Kúpeľnej ulici v Prešove. 

MediHead - Individuálny prístup

Individuálny prístup

MediHead - Telefonické objednávky NONSTOP

Telefonické objednávky

MediHead - Akútne ošetrenie

Akútne ošetrenie

MediHead - Vytiahnutie zubov múdrosti

Vytiahnutie zubov múdrosti

MediHead - Komplexná zdravotná starostlivosť

Náš cieľ

Naším cieľom je poskytnúť komplexnú zdravotnú starostlivosť v oblasti hlavy a krku so zameraním na vaše zuby a tvárovú oblasť. Ľudia si nevšímajú vaše zuby, ale váš úsmev. Keď máte zdravé a krásne zuby, viac sa usmievate, ste šťastnejší. A práve o to nám v MediHead ide. V minulosti sme navštevovali zubára a báli sa ho. Dnes však vieme, že to ide aj bez strachu a bolesti. Individuálnym prístupom našich odborníkov a použitím moderných prístrojov vás ošetríme citlivo a bezbolestne v dohodnutom termíne.

Profesionálne ošetrenie

Rovnako je našim cieľom dlhodobé zlepšenie stavu vašich zubov a ošetrenie mäkkých tkanív dutiny ústnej. Každý jeden zákrok vám preto trpezlivo vysvetlíme, pridáme užitočné rady ako sa vyvarovať možným komplikáciám a odporučíme preventívne opatrenia vzniku ochorení v oblasti hlavy a krku.

V MediHead pristupujeme ku každému pacientovi s porozumením a úctou. Sme pripravení poskytovať komplexnú starostlivosť, či už je dlhodobá alebo krátkodobá. Poskytneme vám profesionálne ošetrenie v priateľskej atmosfére. Veríme, že budete s nami v MediHead spokojní.

MediHead - Profesionálne ošetrenie v priateľskej atmosfére

Náš tím

MDDr. Róbert Macour, MBA
MAXILOFACIÁLNY CHIRURG

V roku 2014 promoval na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. Po škole sa zamestnal vo FNsP J. A. Reimana Prešov. V roku 2022 získal špecializaciu v špecializačnom odbore Maxilofaciálna chirurgia. Venuje sa traumatológii a onkologickým ochoreniam v oblasti hlavy a krku. Zúčastňuje sa na tuzemských aj medzinárodných kongresoch a stážach či už v odbore maxilofaciálnej chirurgie, dentoalveolárnej chirurgie, ale aj stomatológie.

MDDr. Jana Melichárková
ZUBNÝ LEKÁR

MDDr. Jana Melichárková v roku 2019 promovala na Lekárskej  fakulte Masarykovej univerzity v Brne v odbore zubné lekárstvo. Počas štúdia absolvovala rôzne školenia a semináre a naďalej sa aktívne vzdeláva doma i v zahraničí. Odbornú prax vykonávala v súkromnej ambulancii v Bratislave. Venuje sa záchovnej stomatológii, endodoncii a protetike.

Čo hovoria naši pacienti

Ja ako strašný strachoput, som po dnešnej návšteve veľmi milo prekvapená. Na prvý krát som sa dovolala a hneď v ten deň mi bol daný aj termín. V dverách ma privítala veľmi milá sestrička. Doktor popozeral povypytoval sa a počúval ma. Pichol mi injekciu a precízne urobil to čo mal. Zakaždým sa ma pýtal či je všetko v poriadku, či niečo bolí a pod. Hovoril mi čo ide robiť, ako to budem cítiť. Fakt super prístup, ochota, ľudskosť, pochopenie, vysvetlenie. Veľmi krásne ďakujem.

— Lenka Molčanová

Profesionálny prístup, odbornosť, veľmi milý personál. Určite odporúčam. Mala som akútny problém, ktorý sme vyriešili ešte v ten istý deň ako som sa objednávala.

— Linda Hudáková

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Macourovi za pomoc pri vyriešení môjho zdravotného problému. Veľmi milý a ochotný lekár s perfektným prístupom k pacientovi. Zároveň sa chcem poďakovať aj zvýšenému personálu MediHead za príjemný a ľudský prístup ktorý sa dnes už velmi nevidí. Určite odporúčam všetkým.

— Lukáš Kmec

Som maximálne spokojná. Úžasný pán doktor a úžasné sestričky. Cítila som sa tam veľmi príjemne. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

— Marcela Tverdíková

Chcem sa poďakovať za veľmi kvalitne ošetrenie mojej mamky, ktorá za vami prišla na resekciu koreňového hrotu. Pravé sme sa vrátili od môjho zubára, ktorý prekontroloval, či je všetko v poriadku. Chcem Vám dať vedieť, že rana sa hojí výborne a zápal bol dokonale vyčistený. Ešte raz, ďakujem za vynikajúcu starostlivosť a profesionálne odvedený výkon.

— Karin Cech

Paráda, maximálna spokojnosť. Odporúčam :)

— Jakub Baláž

Veľká spokojnosť s vysokou úrovňou ošetrenia a komunikácie zo strany dr. Macoura.

— Martin Urban

Dnes som bola na dentálnu hygienu a bola som mimoriadne spokojná.. sestrička milá jemná, prostredie príjemné a ústretové pre pacienta aj manžel bol tiež veľmi spokojný s prístupom a ošetrením chrupu. Dali by sme aj viac hviezdičiek. Vyprosujem celému personálu požehnanie Nebeského Ocka nech sa vám darí v práci a záujem o pacienta nech vám vydrží ..ďakujeme.

— Mária Timková

Kontaktujte nás

Máte záujem o preventívnu prehliadku alebo jednu z našich služieb? Tak neváhajte a kontaktujte nás. Čoskoro vám odpovieme.

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre MediHead, s.r.o.