ORL ambulancia

Otorinolaryngologická ambulancia

Šetrné a bezbolestné vyšetrenie

Otorinolaryngologická ambulancia sa zaoberá diagnostikou a liečbou rôznych ochorení nosa, uší, hrdla a ich priľahlých oblastí. Ušné lekárstvo (Otológia) sa zoberá ochoreniami vonkajšieho, stredného a vnútorného ucha. Nosové lekárstvo (Rhinológia) sa zaoberá ochoreniami nosa a prínosových dutín. Krčné lekárstvo (Laryngológia) sa zaoberá ochoreniami hltana, hrtana a priedušnice.

Naša ORL - krčná ambulancia je zameraná na diagnostiku a liečbu:

MediHead - ORL ambulancia - bolesti uší, poruchy sluchu a rovnováhy

Bolesť uší, poruchy sluchu a rovnováhy

MediHead - ORL ambulancia - Zápaly prínosových dutín

Zápaly prínosových dutín

MediHead - ORL ambulancia - Alergické ochorenia

Alergické ochorenia

MediHead - ORL ambulancia - Závraty

Závraty

MediHead - ORL ambulancia - Chronické ťažkosti hltana

Chronické ťažkosti hltana

MediHead - ORL ambulancia - Nechajte sa vyšetriť

Nechajte sa vyšetriť

Včasná diagnostika nádorových ochorení v ORL oblasti. Máte chrapot, poruchy prehltávania, prítomnosť krvi v slinách alebo v hlienoch, bolesti ci opuch v oblasti ušnej, nosovej alebo krčnej? Bojíte sa, že by vás niečo takého mohlo stretnúť, tak naberte odvahu a nechajte sa vyšetriť, pretože len včasná diagnostika umožňuje šancu na menej radikálnu liečbu.

Vyšetrenie ťažko vyšetriteľných pacientov. Vďaka našej tenkej flexibilnej optike sme schopní vyšetriť aj pacientov s výrazným dávivým reflexom.

Profesionálne ORL

Na našej klinike pracujeme s najmodernejšou technikou, ktorá umožňuje veľmi šetrné a bezbolestné vyšetrenie, zobrazenie nálezu na monitore pre diagnostiku, ale i pre názorné vysvetlenie a zodpovedanie otázok pacienta a v neposlednom rade pre dokumentáciu nálezov a možnosti porovnania zmien v čase. Používame ultratenkú flexibilnú optiku, s ktorou rýchle a bezbolestne vyšetríme každého pacienta, vrátane detí a pacientov so silným dávivým reflexom.

Vyšetrenie čeľustných dutín pomocou RTG prístroja, ktorý nám napomáha diagnostikovať ochorenia čeľustných dutín, event. vzťah čeľustnej dutiny s chrupom. RTG je posudzované v spolupráci s maxilofaciálnym chirurgom.

MediHead - ORL ambulancia - Najmodernejšia technika

Čo hovoria naši pacienti

Ja ako strašný strachoput, som po dnešnej návšteve veľmi milo prekvapená. Na prvý krát som sa dovolala a hneď v ten deň mi bol daný aj termín. V dverách ma privítala veľmi milá sestrička. Doktor popozeral povypytoval sa a počúval ma. Pichol mi injekciu a precízne urobil to čo mal. Zakaždým sa ma pýtal či je všetko v poriadku, či niečo bolí a pod. Hovoril mi čo ide robiť, ako to budem cítiť. Fakt super prístup, ochota, ľudskosť, pochopenie, vysvetlenie. Veľmi krásne ďakujem.

— Lenka Molčanová

Profesionálny prístup, odbornosť, veľmi milý personál. Určite odporúčam. Mala som akútny problém, ktorý sme vyriešili ešte v ten istý deň ako som sa objednávala.

— Linda Hudáková

Chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Macourovi za pomoc pri vyriešení môjho zdravotného problému. Veľmi milý a ochotný lekár s perfektným prístupom k pacientovi. Zároveň sa chcem poďakovať aj zvýšenému personálu MediHead za príjemný a ľudský prístup ktorý sa dnes už velmi nevidí. Určite odporúčam všetkým.

— Lukáš Kmec

Som maximálne spokojná. Úžasný pán doktor a úžasné sestričky. Cítila som sa tam veľmi príjemne. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

— Marcela Tverdíková

Chcem sa poďakovať za veľmi kvalitne ošetrenie mojej mamky, ktorá za vami prišla na resekciu koreňového hrotu. Pravé sme sa vrátili od môjho zubára, ktorý prekontroloval, či je všetko v poriadku. Chcem Vám dať vedieť, že rana sa hojí výborne a zápal bol dokonale vyčistený. Ešte raz, ďakujem za vynikajúcu starostlivosť a profesionálne odvedený výkon.

— Karin Cech

Paráda, maximálna spokojnosť. Odporúčam :)

— Jakub Baláž

Veľká spokojnosť s vysokou úrovňou ošetrenia a komunikácie zo strany dr. Macoura.

— Martin Urban

Dnes som bola na dentálnu hygienu a bola som mimoriadne spokojná.. sestrička milá jemná, prostredie príjemné a ústretové pre pacienta aj manžel bol tiež veľmi spokojný s prístupom a ošetrením chrupu. Dali by sme aj viac hviezdičiek. Vyprosujem celému personálu požehnanie Nebeského Ocka nech sa vám darí v práci a záujem o pacienta nech vám vydrží ..ďakujeme.

— Mária Timková

Kontaktujte nás

Máte záujem o preventívnu prehliadku alebo jednu z našich služieb? Tak neváhajte a kontaktujte nás. Čoskoro vám odpovieme.

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre MediHead, s.r.o.